V sobotu jsme vyrazili do Beskyd na předposlední kolo extraligy juniorů. Odjížděli jsme pouze v kadetské sestavě kvůli sehrání před nadcházejícím MČR. Extraliga juniorů: 28.2.2015 Brno vs. Beskydy První zápas jsme začali velice dobře a soupeře spláchli

11.03.2015 14:01

Extraliga juniorů: 28.2.2015 Brno vs. Beskydy

První zápas jsme začali velice dobře a soupeře spláchli ze hřiště.O pauze po prvním setu jsme se upozornili, aby nedošlo k podcenění soupeře, bohužel my i přesto přestali hrát svou hru a se soupeřem se trápili hodně zbytečně a soupeř snížil na 2:1.Do čtvrtého setu jsme ale nastoupili s větší chutí po vítězství a vyhráli 3:1.Beskydy-Brno 1:3 (-13,-19,22,-18).

Ve druhém zápase v podstatě to stejný,začátek byl dobrý,ale další 2 sety nás soupeř přehrával a dostal se do vedení 2:1.Prohru jsme dovolit nechtěli a ve čtvrtém setu hráli mnohém lépe a šlo se tedy do pátého setu.Ten byl jako na houpačce, koncovku jsme i po pár sporných rozhodnutích rozhodčích nezvládli a prohráli 3:2. Beskydy-Brno 3:2 (-19,20,16,-16,13).